Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com Adıyaman'da Araması Bulunan 6 Kişi Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-aramasi-bulunan-6-kisi-yakalandi-2644h.htm Adıyaman'da, hakkında yakalama kararı bulunan 6 şüpheli yakalandı. Kazada Yaralanan Genç Hayatını Kaybetti http://www.adiyamangundemi.com/kazada-yaralanan-genc-hayatini-kaybetti-2643h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, Kahta Çayına uçtu, aynı aileden hastanede tedavi atına alınan 3 kişiden Otomobil İle Motosiklet Çarpıştı: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-ile-motosiklet-carpisti-1-yarali-2642h.htm Adıyaman’da, hafif ticari araç ile çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Cinayetin Altından Kan Davası Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/cinayetin-altindan-kan-davasi-cikti-2641h.htm Adıyaman'da, mesire alanında başından vurulmuş halde bulunan Gazi Gül'ün (36) öldürülmesinin ardında kan davası olduğu ortaya çıktı. Besni'de Otomobil Devrildi: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/besni-de-otomobil-devrildi-1-yarali-2640h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesinde kontrolden çıkarak devrilen otomobil sürücüsü yaralandı. Hırsızlık Şüphelisi Kadın Gözaltına alındı http://www.adiyamangundemi.com/hirsizlik-suphelisi-kadin-gozaltina-alindi-2639h.htm Adıyaman'da bir eve giren hırsızlık yaptığı öne sürülen 3 kişiden 1'i gözaltına alındı. Adıyaman'da Fuhuş Operasyonu: 8 Gözaltı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-fuhus-operasyonu-8-gozalti-2638h.htm Adıyaman'da, düzenlenen fuhuş operasyonunda 3'ü kadın 8 kişi gözaltına alındı. Teröristi PKK'lılar Para Karşılığı Sınıra Ulaştırmış http://www.adiyamangundemi.com/teroristi-pkk-lilar-para-karsiligi-sinira-ulastirmis-2637h.htm Adıyaman’da yargılanan DEAŞ'lı Ayşenur İ'nin, Demet T.,'ı teşhis etmesi ve 'örgüt içerisinde bulunduğunu' söylemesi üzerine Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı ile Yemeği Ocakta Unutunca İtfaiye Ekiplerinden Yardım İstedi http://www.adiyamangundemi.com/yemegi-ocakta-unutunca-itfaiye-ekiplerinden-yardim-istedi-2636h.htm Adıyaman’da, anahtarı evde, yemeği ocağın üzerinde unutunca itfaiye ekipleri tarafından ev yanmaktan kurtarıldı. Yangında 3 Kardeş Son Anda Yanmaktan Kurtarıldı http://www.adiyamangundemi.com/yanginda-3-kardes-son-anda-yanmaktan-kurtarildi-2635h.htm Adıyaman'da bir evde çıkan yangında 3 kardeş yanmaktan son anda kurtarıldı Besni Suvarlı’da Sular Durulmuyor http://www.adiyamangundemi.com/besni-suvarli-da-sular-durulmuyor-2634h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı Suvarlı Beldesi’nde 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’den Belediye Başkanı Seçilen Mikail Ağır’ın mazbatasının yapılan itiraz sonucu Kahta-Siverek Karayolu 2 Saat Ulaşıma Kapandı http://www.adiyamangundemi.com/kahta-siverek-karayolu-2-saat-ulasima-kapandi-2633h.htm TIR'dan Düşen 20 Tonluk Çamur Pompası 2 Saat Yol Kapattı Gölbaşı’nda Meşaleli 19 Mayıs Yürüyüşü Yapıldı http://www.adiyamangundemi.com/golbasi-nda-mesaleli-19-mayis-yuruyusu-yapildi-2632h.htm Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle meşaleli yürüyüş düzenlendi. Otomobil Kahta Çayına Uçtu: 3 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-kahta-cayina-uctu-3-yarali-2631h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, Kahta Çayına uçtu, aynı aileden 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Adıyaman'da Şampiyonluk Coşku İle Kutlandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-sampiyonluk-cosku-ile-kutlandi-2630h.htm Adıyaman'da Galatasaray Taraftarlarından Şampiyonluk Kutlaması Otomobilin Altında Sıkışan Köpek Kurtarıldı http://www.adiyamangundemi.com/otomobilin-altinda-sikisan-kopek-kurtarildi-2629h.htm Adıyaman’ın Kahta ilçesinde otomobilin altında sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı. Adıyaman’da İki Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-otomobil-carpisti-3-yarali-2628h.htm Adıyaman’da iki otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı. Otomobil İle Motosiklet Çarpıştı: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-ile-motosiklet-carpisti-1-yarali-2627h.htm Adıyaman’da, otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı. Tutdere: Tütüne Ceza Ertelensin http://www.adiyamangundemi.com/tutdere-tutune-ceza-ertelensin-2626h.htm CHP Adıyaman Milletvekili Avukat Abdurrahman Tutdere, meclise verdiği bir kanun teklifi ile, 45 gün sonra tütüncülüğün kaçakçılık statüsünde değerlendirilmesine neden olacak yasanın Adıyaman’da Engelliler 1 Gün Asker Oldu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-engelliler-1-gun-asker-oldu-2625h.htm Adıyaman'da, İl Jandarma Komutanlığı'nda eğitimini tamamlayan 26 engelli temsili yemin etti.