Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com Ormanlık Alanda Uyuşturucu Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/ormanlik-alanda-uyusturucu-operasyonu-3297h.htm Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ormanlık alanda uyuşturucu satan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 5 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-sarampole-yuvarlandi-5-yarali-3296h.htm Adıyaman’ın Besni ilçesinde otomobilin şarampole yuvarlanması sonucu 5 kişi yaralandı. Adıyaman'da Tüyler Ürperten İddia http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-tuyler-urperten-iddia-3295h.htm "Beni öldürecekler, bana yardım edin" Otomobil Refüje Çarpıp Takla Attı: 3 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-refuje-carpip-takla-atti-3-yarali-3294h.htm Adıyaman’ın Kahta ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin refüje çarparak takla atması sonucu 3 kişi yaralandı. Adıyaman'da Minibüs İle Otomobil Çarpıştı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-minibus-ile-otomobil-carpisti-3293h.htm Adıyaman’da, meydana gelen trafik kazasında, otomobil ile minibüsün çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı. Çatı Yangını Paniğe Neden Oldu http://www.adiyamangundemi.com/cati-yangini-panige-neden-oldu-3292h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesinde tek katlı evin çatı katında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Motosiklet Yayaya Çarptı: 2 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/motosiklet-yayaya-carpti-2-yarali-3291h.htm Adıyaman'da, yolun karşısına geçmek isteyen yayaya motosiklet çarptı 2 kişi yaralandı. Adıyaman’da Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-fuhus-operasyonu-5-gozalti-3290h.htm Adıyaman’da polis ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı. Adıyaman'da Motosiklet Hırsızlığı: 5 Tutuklama http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-motosiklet-hirsizligi-5-tutuklama-3289h.htm Adıyaman'da, motosiklet çaldıkları belirlenen 12 şüpheliden 5'i tutuklandı. Adıyaman'da Otomobil Şarampole Devrildi: 6 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-otomobil-sarampole-devrildi-6-yarali-3288h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesinde kontrolden çıkan otomobil şarampole devrildi, 6 kişi yaralandı. Adıyaman’da Trafik Kazası: 5 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-trafik-kazasi-5-yarali-3287h.htm Adıyaman’ın Kahta İlçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı. Adıyaman’da Silah Kaçakçılığı Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-silah-kacakciligi-operasyonu-3286h.htm Adıyaman İl Emniyet ekiplerince düzenlenen kaçak silah operasyonunda, tabanca, tüfek ve çok sayıda mermi ele geçirildi, 1 kişi şüpheli gözaltına alındı. Otomobildeki Gaz Kaçağı Paniğe Neden Oldu http://www.adiyamangundemi.com/otomobildeki-gaz-kacagi-panige-neden-oldu-3285h.htm Adıyaman'da, park halindeki LPG'li otomobilde meydana gelen gaz kaçağı paniğe yol açtı. Tarlasını Sürerken 200 Yıllık Pulluk Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/tarlasini-surerken-200-yillik-pulluk-cikti-3284h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Narince köyünde bir çifti tarlasını sürerken traktörün pulluğuna yaklaşık 2 asır önce kullanılan el yapımı tarihi pulluk takıldı. Durdurulan Otomobilde Kaçak Sigara Ve Çay Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/durdurulan-otomobilde-kacak-sigara-ve-cay-cikti-3283h.htm Adıyaman'da, şüphe üzerine durdurulan otomobilde yapılan aramada kaçak sigara ve kaçak çay ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı. Veliler Okul Bahçesinde Birbirine Girdi http://www.adiyamangundemi.com/veliler-okul-bahcesinde-birbirine-girdi-3282h.htm Adıyaman’da kavgaya karışan çocuklarının durumu hakkında bilgi almak için okula gelen veliler okul bahçesinde birbirine girdi. Adıyaman'da Uyuşturucu Enjekte Edilmiş Tütün Ele Geçirildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-uyusturucu-enjekte-edilmis-tutun-ele-gecirildi-3281h.htm Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Kuduz Nedeni İle Karantina Altına Alındı http://www.adiyamangundemi.com/kuduz-nedeni-ile-karantina-altina-alindi-3280h.htm Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada Adıyaman’da Kumar Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-kumar-operasyonu-3279h.htm Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dernek adı altında bir adreste kumar oynatıldığı ihbarı üzerine düzenlenen operasyonda Motosikletin Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı http://www.adiyamangundemi.com/motosikletin-kaza-ani-guvenlik-kamerasina-yansidi-3278h.htm Adıyaman'da, hafif ticari araçla motosikletin çarpışma anı güvenlik kamerasına yansıdı.