Adıyaman'da İnternet Haber Siteleri Birleşti

Adıyaman'ın en çok okunan ve her zaman güncelliğini koruyan doğru, tarafsız bir şekilde yayın akışı sağlayan 5 İnternet haber sitesi birleşti.


Adıyaman için el ele veren 5 haber sitesi bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman'ın menfaatini düşünerek doğru, tarafsız bir şekilde yayın akışına devam edecek.


Adıyaman Cihan Haber İmtiyaz Sahibi Cihan Kizir, Birlik Haber Ajansı ve Kent Adıyaman Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Sercan Sakar, Adıyaman Gündemi Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akbilek, Adıyaman Ses Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Yavuz Dişkaya ile Burak Alkuş bir araya gelerek Adıyaman'ın menfaati için bundan sonra birlikte çalışacaklarını ve birlikte hareket edeceklerini açıkladılar.


Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yürüteceklerini belirterek açıklamalarda bulunan 5 haber sitesi imtiyaz sahipleri; " Bundan sonra Adıyaman için el ele vererek birlikte hareket edeceğiz. 


Herşey Adıyaman için diyerek çıktığımız bu birliktelik yolunda doğru ve tarafsız bir şekilde güncel haberlerle yayın sağlayacağız. Bu birliktelikte kişisel menfaatler değil Adıyaman'ın menfaatini düşünerek hareket edeceğiz. Huzur kenti olan Adıyaman'ımızın daha güçlü olması ve daha gelişmiş bir Adıyaman olması için canla başla çalışacağız. Bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz" şeklinde ifadelerde bulundular.

BHA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.