EĞİTİM Haber Girişi : 19 Eylül 2018 10:29

AGC” YÖNETİMİNDEN ALAGÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman milli eğitim müdürlüğüne atanan Ahmet Alagöz’ü ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman milli eğitim müdürlüğüne atanan Ahmet Alagöz’ü ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.


Ziyaretle ilgili düşüncelerini aktaran Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti başkanı Zeki Dişkaya; “Adıyaman'da yeni atanan milli eğitim müdürümüze bugün ziyarete geldik. Adıyaman’da Sayın Ahmet Alagöz gibi bu camianın içerisinden gelen her kademede görev yapan özellikle de şahsımla ilgili beyan edeyim milli ve manevi duruşunu bildiğim böyle bir müdürümüzün Milli Eğitim müdürü olarak atanması son derece mutlu olduk. Adıyamanlı da bu konuda bizlerle hem fikir sayın müdürüme bu ağır görevinde başarılar diliyoruz. Ahmet beyin bırakın Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğünü İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü yapabilecek donanım ve çapta olduğuna dair de hiçbir şüphemiz yok bunu biliyoruz. Yeter ki dışarıdan çok fazla müdahaleler olmasın. Devletin belli bir yapısı var herkesin bu konuda biraz Adıyamanlı gibi düşünerek temkinli hareket etmesinde fayda var. Adıyamanlı başarı bekliyor, Adıyamanlı sizlerden çok çok umutlu. bu kadar büyük beklentilerle sorumluluklarınızın katbekat arttığını eski bir dostunuz eski bir kardeşiniz olarak burada ben hatırlatma gereği duydum. biz her zaman için camiayı seviyoruz camiayla beraberiz sizlerle beraberiz Rabbim yar ve yardımcınız olsun canı gönülden biz Adıyaman’da görevinizde başarılar diliyoruz teşekkür ederiz” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ise; “Ben de sizlere Zeki Dişkaya başkanım ve Yönetim kurulu olarak hoş geldiniz diyorum. Hepinizi sevgiyle, saygıyla kucaklıyorum aynı zamanda sizin içinizden gelen birisi olarak mesleğe olan sıcaklığımdan dolayı sizlere başarı diliyorum. Şüphesiz ki Milli Eğitim hakikaten hepimizin ilgi odağı, hepimiz bir şekilde ilişkiliyiz eğitimle. Ben hakikaten Adıyaman’ı tanıyan biriyim. Rabbim nasip etti ben de ilimize gerçekten sizlerin de destekleriyle, sayın valimizin, siyasi örgütlerinin sivil toplum kuruluşlarından STK’ların ve gazetecilerin destekleriyle, halkımızın desteğiyle İnşallah çok faydalı çok yararlı hizmetler yapacağız. 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilimize ülkemize Vatanımıza milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Başkanım şunu söyleyeyim bazen ümitsizliğe kapılıyordum. Bazen bu gençler nereye gidiyor diyordum ama 15 Temmuz’da Benim inancım değişti. Yani bir ülkenin bir toprağın nasıl vatan olduğunu canlarını o tankın altına nasıl 3 defa atan insanlar olduğunu görünce dedim ki ben bizim eğitimimizden ümit varım. Bu ülkede 3 tane çapulcu ya, 3 tane bilmem kendini bilmez kişilere teslim edilecek ülke değil. İnşallah bu değerlerle büyütülmüş inşallah şairin dediği gibi bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır eğer uğrunda ölen varsa vatandır diyor biz bu duygularla öğrencilerimizi yetiştirmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.