SİYASET Haber Girişi : 03 Ocak 2022 23:16

Ak Parti Heyetinin Girişimleriyle Adıyaman TOKİ’nin Cazibe Merkezi Olacak

TBMM MSK Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret ederek, Adıyaman’da yürütülen ve yürütülecek çalışmalar üzerine görüşme gerçekleştirdi.  

 

 

Konuya ilişkin açıklamada bulunan MSK Başkanı Aydın;  Adıyaman’ın her alandaki sorunlarının çözümü için Ankara’da milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Belediye Başkanımız ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TOKİ Başkanımız Ömer Bulut’u makamında ziyaret ederek, ilimizde devam eden ve planlanan projeler üzerine faydalı bir görüşme gerçekleştirdik” İnşallah imkânlar ölçüsünde tüm projelerimizi AK Parti Adıyaman Milletvekilleri olarak, İl ve İlçe teşkilatlarımız ile birlikte hayata geçirerek Adıyaman’ımızı 2023’e hazırlayacağız” dedi. 

 

Milletvekili Aydın; TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a misafirperverliği ile konulara olumlu yaklaşımı nedeniyle teşekkür ederiz. Kaynak ADH

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.