SİYASET Haber Girişi : 15 Ocak 2022 20:51

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış Genel Meclis Üyeleri ile bir araya geldi

İGFA - AK Parti Adıyaman Merkez İlçe genel meclis üyeleri AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış başkanlığında bir araya geldi. Aylık il genel meclis toplantısı açılışında bir konuşma yapan AK Parti Adıyaman Merkez İlçe başkanı Alkayış,  "Adıyaman Merkez ilçede son yapılan yerel seçimlerde 7 İl genel meclis üyesinin 7'sini halkımızın büyük teveccühüyle AK Parti tarafından temsil edilmektedir. Bu nedenle AK Partili il genel meclis üyelerimiz Adıyaman'ımızın 136 köyüne çok büyük bir sorumluluk ve gayretle hizmet etmektedirler" dedi.

 

Başkan Alkayış, " Biz teşkilat olarak her ay il genel meclis üyelerimizle bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve beklenen programları gözden geçiriyoruz. Ocak ayı değerlendime toplantısında il genel meclis üyelerimizle birlikte 2021 yılını değerlendirdik ve 2022 yılında Adıyaman Merkez ilçemize bağlı köylerimizde yapılacak olan çalışmaları da birlikte gözden geçirdik" dedi.

 

 Alkayış, "Toplantımıza iştirak eden il genel meclis üyelerimiz; Zeynal Özbilgin, Osman Koyuncu, Hamza Özçelik, Abdurrahman Parlak, Şeyh Mehmet Kılınç, Orhan Tohumcu ve M.Fatih Olgun’a teşekkür ediyorum.

 

 Muhtarlarımız başta olmak üzere köylerimizdeki hemşerilerimizle tam bir diyalog içerisinde hizmet üretmeye çalışıyorlar. Başta yol ve içme suyu, kanalizasyon, sulama ve hayvan içme suyu, okul, cami vb. köyün ortak kullanım alanları, çocuk oyun parkları, köy meydan ve sokaklarının kilitli parke taşlarıyla kaplanması gibi hizmetleri çoğaltarak sayabiliriz. Bu manada köylerimizin, yıllardır alamadığı hizmetlere kavuşması bizleri ziyadesiyle memnun ederken buralarda yaşayan insanımızın da hayatını kolaylaştırıyor. Bizler Merkezdeki köylerimizi, İl genel meclis üyesi arkadaşlarımızla bölgelerindeki köyleri tek, tek dolaşarak vatandaşlarımızı ve muhtarlarımızı dinleyip gerekli notlarımızı alıyoruz.  il genel meclis üyelerimiz ciddi anlamda bir başarı grafiği ortaya koyuyorlar. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile özellikle kent merkezindeki kamu hizmetinin köylerde de sürmesi için ciddi bir çaba var, ben bu yapılan bu çalışmaların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Teşkilat olarak bu çalışmaların takipçisiyiz.  AK Parti Adıyaman Merkez İlçe teşkilatı olarak 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyor ve gerekli tüm gayreti gösteriyoruz.

 

 Bu konuda il genel meclis üyelerimiz de gerçekten halkımıza hizmet ederek ciddi bir çaba içerisindeler, yaptığımız çalışmaların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.