Başkan Kutlu Zorlu Bir Sınav'da

Son bir yıl 2019


Adıyaman Belediyesi Başkan ne derse desin çalışmayan görevini layık'ı ile yerine getirmeyenlerle dolu. Biliyoruz Başkan'da bunun farkında ama değişim için bizlerinde Başkan kutlu'ya destek olup homurdanmamız lazım


Adıyaman Belediyesi Dönüm noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2019 için var gücüyle çalışırken ve teşkilatlara, Belediyelere sakın ipi elden bırakmayın halkı küstürmeyin hizmette aksatma olmasın derken Adıyaman Belediyesi üzerindeki ölü toprağı atamadı halen Belediye birim Müdürlerinden en alt tabakasına kadar çalışmadan banane diyenlerle dolu.


Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu 2019 seçimlerine kadar Kente hizmet edecek uyumayacak bir ekip kurmalı Başkan misyonu ve vizyonu yeniden belirlemeli Belediye personellerini en baştan en alta süzüp elekten geçirmeli o bunun adamı şu bunun adamı dememeli ülke demeli, memleket demeli aksi halde bunun faturası Başkan Kutlu'ya sadece Belediye Başkanlığı olarak kesilebilir ama Şuan ülkemizde iç ve dış mihraklara karşı mertçe yiğitçe mücadele eden Cumhurbaşkanımıza 2019 hedefinde Başkan Kutlu'dan daha fazla zarar verebilir bunun vebalinde kimse kaldıramaz.


Alt yapı ile uğraştığını her fırsatta dile getiren Başkan Kutlu şunu unutmamalı ki alt yapı sorunu olan hiçbir kent kalmadı sadece bu sıkıntıyı Adıyaman yaşıyor yol yapma, kaldırım yapma, dönemleri artık bitmeli bu şehre alt geçit üst geçitler yapılmalı. Şehrin vizyonu değişmeli


Başkan Makalemizi dikkate alır yada almaz bilemeyiz hedef 2019 dediğimiz şu günlerde bu vebal hepimizin biz üzerimize düşeni yaptık içimizden geçenleri kalemimizle kağıda döktük Başkana sunduk top artık sizde.


Adıyaman Gündemi köşe yazarı


Mehmet Cihan Akbilek

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.