ADIYAMAN Haber Girişi : 28 Mart 2021 23:15

Birileri Aydın’ı yeniden Hedef Aldı

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın’a yine danışman üzerinden saldırı başladı.

 

Yargıya taşınmış ve Danışmanın sanık değil müşteki olduğu bir dava üzerinden Ahmet Aydın’ın hedef alınması birçok kesim tarafından tepkilere neden oldu. Twitter üzerinden AhmetAydınyalnızdeğildir hashtag’ı açıldı. Bu destek kısa sürede twitter ‘da üst sıralarda yerini aldı.

 

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; Bir kısım çevreler yalan ve iftiralarını tekrar, tekrar ısıtıp gündeme getirmeye devam ediyorlar.

 

Aylar önce açıkladığımız bugün maksatlı olarak gündeme getirilen ve Danışman olarak zikredilen Ömer Faruk Işık’ın bu görevi 15.12.2020’de sonlandırılmıştır Danışmanım değildir dedi.

 

Yargıya taşınmış bir olayın sahur pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp gündeme getirilmesinden şu anlaşılıyor ki hedef Danışman değil asıl HEDEF Ahmet Aydın.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.