ADIYAMAN Haber Girişi : 01 Mart 2021 10:21

Ceylan; Bu Düzeni Değiştireceğiz

Türkiye İşçileri Sendikası Üyesi Mustafa Ceylan, Adıyaman’ın Gerger ilçesine bağlı Tillo’da sendika çalışmalarında bulundu

 

Adıyaman’daki amacının hizmet olduğunu söyleyen Ceylan ve diyorum ki, Birilerinin hoşuna gitmiyor biliyoruz ama lakin meydanlar boş değil, ben ve ekibim sahadaki sorunları rapor haline getirerek, üyelerimizin daha güzel verimli çalışmaları için sorunları Ankara’da genel merkezimizde çözümleyeceğiz.

 

“BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

 

Sürekli sahada kardeşlerimizle iç içe olacağız tüm arkadaşlarımızın türlü sıkıntılarını rahatlıkla anlatabilecekleri ve kendi çıkar ve menfaatlerimizi bir kenara bırakarak kardeşlerimizin çıkar ve menfaatleri için mesai harcayacağız, asla ayrımcılık yapmayacağız. Bizimle beraber hareket edenlerin de etmeyenlerin de hakları için mücadele edeceğiz. Yapılanlar var fakat eksikler daha fazla. Biz o eksikleri tamamlayıp daha da fazlasını yapacağız makamlar kimseye baki değildir onurumuzla görevimizi sürdüreceğiz ve zamanı geldiğinde yine onurumuzla bayrağı devredeceğiz dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.