SİYASET Haber Girişi : 21 Şubat 2020 08:08

CHP Adıyaman İl Başkanı Binzet Mazbatasını Aldı

Adıyaman’da Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultay öncesinde yapılan il başkanlığı seçiminde seçimi kazanan Mehmet Burak Binzet, merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Adıyaman’da Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultay öncesinde yapılan il başkanlığı seçiminde seçimi kazanan Mehmet Burak Binzet, merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

 

Adıyaman’da 37. düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kongresinde il başkanlığına seçilen Mehmet Burak Binzet, merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte il başkanlığı binasına geçerek burada bulunan parti üyeleriyle bir araya geldi.

 

-"YÖNETİMİMİZLE BİRLİKTE ADIYAMAN'IN EMRİNDEYİZ"

 

CHP Adıyaman İl Başkanlığı görevini devir alan Başkan Binzet, CHP’nin Adıyaman’daki çıtasını yükselteceklerini belirterek Adıyaman için canla ve başla çalışacaklarını vurguladı.

 

Binzet, yaptığı basın açıklamasında, "Cumhuriyet Halk Partisinde yeni göreve gelen delegelerimiz hepsi birbirinden kıymetli, halkla iç içe olan insanlardır. Bizler CHP heyeti olarak kuracağımız bu yönetimden sonra sahalara inip her kesimden vatandaşların elini sıkıp, onlarının derdine ortak olacağımıza söz veriyoruz."dedi.

 

Zor bir seçim süreci atlattıklarını dile getiren Binzet, "Tabi bu bir aile içi bir seçimdi gördüğünüz gibi Adıyaman Cumhuriyet Halk Partisi yine birlik beraberlik içerisinde yine kol kola gireceğiz. Bizim aramızda ayrılık gayrılık yoktur. Bir seçim dönemiydi ve bitti. Bütün arkadaşlarım benimle birlikte şimdi partiye geçeceğiz ve partideki arkadaşlarımızı ziyaret edeceğiz, daha sonrada makamda olacağız Adıyaman’ın emrindeyiz, yönetimimizle birlikte."şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.