SİYASET Haber Girişi : 11 Haziran 2021 16:40

GMDK Başkanı Aydın Gerger Halkı ile Kucaklaştı

GMDK Başkanı Aydın Gerger Halkı ile Kucaklaştı

Adıyaman’ın Gerger ilçesini ziyaret eden AK parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Gerger’de gerçekleşecek olan koordinasyon toplantısı öncesi halk ile kucaklaşıp ilçenin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 

Toplantıya Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Gerger Kaymakamı Emin Kaymak, AK parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri Av. İbrahim Halil Fırat, Av. Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan ve çok sayıda kurum müdürü katıldı.

 

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yapılan hizmetlerinin ne aşamada olduğunu ve yeni yapılacak yatırımları yerinde çözmek için verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ve Gerger 'in bütün sorunlarını çözmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

 

Aydın, Gerger ilçesinin sorunlarını yerinde ilgililer ile birlikte istişare ettiklerini ve yapılacak olanlar ile ilgili olarak ciddi bir planlama ve program dahilinde ilçeyi daha iyi bir noktaya taşıyacaklarını dile getirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.