ADIYAMAN Haber Girişi : 31 Mart 2021 09:42

Hasan Berkcan İş Adamlarımıza Örnek Olsun

Adıyamanlı iş adamı Hasan Berkcan Ramazan ayında memleketini unutmadı .

 

Almanya’da yaşayan Adıyamanlı hayırsever işadamı Hasan Berkcan, Ramazan ayı boyunca Adıyaman’ın Kahta ilçesinde mağdur aileler için belirli fırınlar da 6 bin ekmek dağıtımı yapacak.

 

Adıyamanlıların gönüllünde taht kuran işadamı Hasan Berkcan, Kahta ilçemizde mağdur aileler için ücretsiz ekmek dağıtım müjdesi vererek örnek bir davranış sergiledi.

 

hayırsever işadamı Hasan Berkcan; “Uzun yıllardır Almanya’da ikamet ediyorum. Ancak geldiğimiz ilk günden bugüne ne Adıyaman’ı nede hemşehrilerimizi unutmadım. Unutmamda mümkün değil.

 

Adıyaman’dan bağımsız Milletvekili adaylığımı açıkladım. Ben sade kendi halinde bir iş insanı olarak bile ekmeğimi halkım ile bölüşüyorum ama Milletvekili olursam halkımız için daha çok yardım yapma, iş fırsatları sunma imkânım olacak. Adıyaman’ı Güneydoğunun lokomotifi haline getireceğim. Benim gibi iş adamlarını Adıyaman’a yatırım yapmaları konusunda teşvik edeceğim dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.