SİYASET Haber Girişi : 07 Haziran 2021 12:16

Millitvekili Aydın Adıyaman'ı karış karış geziyor

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Adıyaman temaslarını dolu, dolu geçiriyor.

 

GMDK Başkanı Av. Ahmet Aydın, Besni-Gölbaşı içme suyu isale hattı inşaatı çalışmalarını yerinde gözlemledik. Altyapıdan üstyapıya durmadan yola devam ettiğini, Çetintepe Barajı inşaat alanında bölge milletvekilleri, bürokratları ve vatandaşlarımız eşliğinde geniş kapsamlı bir katılımla incelemelerde bulunuyoruz. Verimli bir sulama ve bereketli bir tarım bölgemizin vazgeçilmezidir dedi.

 

Başkan Aydın, Çelikhan ilçe koordinasyon toplantısına giderken, Tarlada çalışan işçilerin yanına giderek, Bulam Ovası. Dün de, bugün de, yarın da en başında söz verdiğimiz gibi, Tütün ve tütün eken çiftçimiz Adıyaman’ımızın gözbebeğidir. Çiftçimizin emeği kırmızı çizgimizdir.

 

Çelikhan, Yüzen Adalar’da hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Aydın, Kartpostal gibi manzarası ve doğal güzelliğiyle mutlaka görülmesi gereken bir incimiz dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.