MSKB Başkanı Aydın ve Ak Parti Heyetinden İGC’ye Ziyaret

AK Parti milletvekili Ahmet Aydın, Halil İbrahim Fırat, Ak parti il Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ve Gençlik kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Cihan Akbilek’i ve yönetim kurulu üyelerini  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ziyaret etti.

 

Yerel Basının Ulusal Basın kadar önemli olduğuna dikkat çeken Ahmet Aydın, şöyle konuştu;

“Meclis tatile girdiğinde ya da kapandığında arkadaşlarımızla birlikte memleketimizde ve seçim bölgemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir tarafda açılışlar yapıyoruz diğer tarafda yeni yatırımlar için temel atıyoruz. Her zaman memleketimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar partimizin ve hükümetimizin desteği ile memleketimize çok güzel yatırımlar yaparak ilk günkü gibi hizmet aşkı ile çalışamaya devam ediyoruz. Sizler de memleket için gece gündüz demeden çalışan Basın emekçileri olarak en iyi ve en güzel olan için çalışıyorsunuz. Hepimizi eğer işimizi en iyi şekilde yaparsak zaten memlekette sorun kalmayacak. Bizler sadece 10 Ocak vesilesi ile değil tam tersine her gün basınımız ile birlikte memleket sorunlarını konuşuyor, çözüm önerilerini yeri geldiğinde dinliyor ve onlarla birlikte yol yürüyoruz. Bu bağlamda Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve tüm yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür ederim. Hep birlikte memleket menfaatine yararlı işler için çalışıyoruz. Objektif ve doğru habercilik ilkesi ile hareket eden Adıyaman basınımızın emektar gazetecilerimizin önümüzdeki süreçte daha iyi şartlarda gazetecilik yapabilmeleri için yapılan yeni yasal düzenlemelerin takipçisiyiz. Sizler bizlerin ve memleketin özgür sesi olmaya devam ettikçe Adıyaman kazanmaya devam edecektir.”

 

AK Parti Milletvekili İbrahim Fırat ise şöyle konuştu:”

Türkiye genelinde basının en güçlü olduğu illerden birisi Adıyaman’dır. Bu güç tamamen bürokrasi ile olma ilişkilerde gördüğümüz birlik ve beraberliğin gücüdür.  Basın kalemini iyi kullanırsa her zaman memleket kazanır. Bizler Adıyaman’da basınımız ile güçlüyüz. Onların bizlere ve bürokrasiye olan güvenleri hepimizi mutlu ediyor. Bu vesile İle Mehmet başkanım ve tüm üyelerinin çalışan gazeteciler gününü kutluyorum.”

Yorum Yaz