Adıyaman Belediyesi YKSde öğrencileri yalnız bırakmadı

Adıyaman Belediyesi YKSde öğrencileri yalnız bırakmadı
Adıyaman Belediyesi, hafta sonu gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)na giren yaklaşık 19 bin öğrenci için ücretsiz ulaşım imkanı ve ikr
Adıyaman Belediyesi, hafta sonu gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)na giren yaklaşık 19 bin öğrenci için ücretsiz ulaşım imkanı ve ikram desteği sağladı.
Adıyamanda 8 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen 2024-YKS 1 (TYT oturumuna 17 bin 631, 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen 2024-YKS 2 (AYT) oturumuna ise 11 bin 348 öğrenci katılım sağladı.
Adıyaman Belediyesi de, Belediye Başkanı Abdurrahman Tutderenin talimatıyla sınava girecek öğrencilere 2 gün boyunca ücretsiz toplu taşıma hizmeti verildi. Ayrıca Belediyenin sınav merkezleri önüne konumlandırılan stantlarda öğrencilere su, kek ve meyve suyu ikramında da bulunuldu.
Sınavı kazanan başarılı öğrencilere burs vereceklerini vurgulayan Başkan Tutdere, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında (YKS) tüm öğrencilere başarılar dilerim. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza inanıyorum. Aileleriniz, öğretmenleriniz ve bizler yanınızdayız. Sizlere güveniyoruz. Çalışmak sizden, burs bizden diye konuştu.