Adıyaman´da konservatuar eğitimleri devam ediyor

Adıyaman´da konservatuar eğitimleri devam ediyor
Adıyaman Belediyesi Kültür ve Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere sanat eğitimi verilmesi adına düzenlenen konservatuar eğitimleri 250 öğ

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere sanat eğitimi verilmesi adına düzenlenen konservatuar eğitimleri 250 öğrenci ile aralıksız şekilde devam ediyor.
Adıyaman Belediyesi, 6 branşta toplam 250 öğrencisi ile hafta içi ve hafta sonu konservatuar eğitimlerini sürdürüyor. Yaz ve güz eğitimleri olarak ara vermeden yapılan konservatuar eğitimleri kapsamında öğrencilere bağlama, keman, piyano, gitar, ney ve resim dersleri veriliyor.
Konservatuar eğitimleri hakkında açıklama yapan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, "Gençlerimiz ve çocuklarımız bizler için her zaman öncelikli olmuştur. Eğitimlerini her alanda yürütebilmeleri için Adıyaman Belediyesi olarak yavrularımıza konservatuar eğitimi alabilecekleri imkanları sunmak ve kendilerini geliştirebilmeleri adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Onların mutluluklarını ve memnuniyetlerini görmek bizleri de çok mutlu ediyor" diye konuştu.