Başkan Tutdere halkla bayramlaştı

Başkan Tutdere halkla bayramlaştı
Halkla Bayramlaşma programında vatandaşla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Adıyamanın birlik ve beraberlik içerisinde yara
Halkla Bayramlaşma programında vatandaşla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Adıyamanın birlik ve beraberlik içerisinde yaralarının sarılacağını ve düştüğü yerden kalkacağını söyledi.
Altınşehir Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Başkan Abdurrahman Tutdere, eşi Emral Tutdereyle birlikte vatandaşı karşıladı. Adıyaman Süryani Metropolitliği Mor Pavlus Kilisesi Metropoliti Ğriğoriyos Melki Ürekin de katıldığı buluşmada konuşan Başkan Tutdere, seçimden önce de ifade ettikleri gibi din, dil, görüş ayırmaksızın Adıyamana hizmet vereceklerini söyledi.
Tutdere, Belediyemizin kapıları her zaman hepinize açık olacak. İnşallah daha güzel bayramlarda, daha güzel ortamlarda birlikte ve beraber olacağız. Yaralarımızı hep beraber saracağız. Bir kez daha 6 Şubatta yitirdiğimiz bütün canlarımıza rahmet diliyoruz, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Adıyaman birlikte yaralarını saracak, birlikte düştüğü yerden kalkacak diye konuştu.