Dr. Süleyman Kılınç, hasta kabulüne başladı

Dr. Süleyman Kılınç, hasta kabulüne başladı
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlayan Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Süleyman Kılınç, hasta kabulüne başladı.2019-2024 yılları arasında Ad

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlayan Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Süleyman Kılınç, hasta kabulüne başladı.
2019-2024 yılları arasında Adıyaman Belediye Başkanlığı görevi yapan Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Süleyman Kılınç, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası belediye başkanlığı çalışma süresini tamamlayarak tekrardan Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorluk görevine başladı.
Hasta kabulüne başlayan Dr. Süleyman Kılınç, Görev süremiz boyunca halkımıza hizmetkar olarak çalıştım. Bugün yine yeniden halkımıza hizmet etme adına sağlık ordumuza güç katmak için onların yükünü hafifletmek adına tekrardan sağlık kadrosunda yer alarak hayatımı adadığım hekimlik mesleğimize dönüş yaptım. Ve bugün itibariyle hastalarımıza hizmet etme onurunu yaşıyorum. Bundan sonraki süreçte Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hasta kabulümüze başlamış bulunmaktayım. Herkese gönülden teşekkür ediyorum diye konuştu.