Milletvekili Tutdere: "Depremzedelerin insani ihtiyaçları devam ediyor"

Milletvekili Tutdere:
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, deprem bölgelerindeki vatandaşlarla büyük bir dayanışma ve yard
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, deprem bölgelerindeki vatandaşlarla büyük bir dayanışma ve yardımlaşma örneği sergileyen hayırsever ve yardımseverlere teşekkür dileklerini iletti.
TBMM Genel Kurulu´nda yaptığı konuşmasında deprem bölgelerindeki yurttaşların insani ihtiyaçlarının devam ettiğinin altını çizen Milletvekili Tutdere, sorunların çözümü için yardımlaşma ve dayanışmayı büyütmeye davet etti.
Deprem bölgelerindeki mağdur yurttaşlarla büyük bir dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olan yardımsever ve hayırsever vatandaşlara teşekkür dileklerini ileten Milletvekili Tutdere, "6 Şubatta yaşadığımız büyük deprem sonrası ülkemizin her tarafında milletimiz, deprem bölgelerindeki mağdur halkımızla büyük bir dayanışma ve yardımlaşma içerisinde oldu. Deprem bölgesinin bir milletvekili olarak buradan hayırsever ve yardımsever tüm yurttaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Aradan uzunca bir süre geçmiş olmasına rağmen Adıyaman da dahil deprem bölgelerinde yurttaşlarımızın her türlü insani ihtiyaçları devam etmektedir. Başta barınma sorunu olmak üzere bölgedeki tüm sorunların çözümü için bütün yurttaşlarımızı, bütün milletimizi yardımlaşmayı büyütmeye, dayanışmayı büyütmeye davet ediyorum" şeklinde konuştu.