MSK Başkanı Aydın; Durmadan Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz

MSK Başkanı Aydın; Durmadan Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz

TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Ramazan ayının ilk iftarını Adıyaman'ın Kahta ilçesinde şehit ve gazi aileleriyle birlikte yaparak Adıyaman'da bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.

 

 

Adıyaman programı kapsamında TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Aydın, Samsat, Kahta ve Tut ilçesinde düzenlenen koordinasyon toplantılarına katıldı. Kahta ilçesinde şehit ve gazi aileleri ile birlikte ilk iftarını yaptı. Adıyaman Merkez'de esnaf ve hemşehrilerimizi ziyaret eden milletvekili Aydın, Tut ilçesinde Adıyaman Valiliği İl Özel İdaresi ve Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ‘’Meyveciliği Geliştirme Kapsamında Fidan Dağıtım Törenine katılarak, çiftçilere 5.000 adet Urmu Dut Fidanı dağıtımı yapıldı.

 

 

Aydın yaptığı açıklamada, ‘’Ramazan ayının manevi iklimini hemşerilerimiz ile birlikte olarak geçiriyoruz. Kahta ilçemizde kahraman şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ve gazilerimiz ile birlikte ilk iftarımızı yaptık. Samsat, Kahta ve Tut ilçesinde yapılan yatırımları ve ilçelerimizin ihtiyaçlarını bir kez daha yerinde inceleyerek görevlilerle istişarede bulunduk. Türkiye'de dut üretiminde birinci sırada yer alan ilçemizde 5.000 adet urmu dut fidan dağıtımını çiftçilerimize, hemşerilerimize dağıttık. Tarım başta olmak eğitim, sağlık, ulaşım, gençlik spor ve birçok alanda Adıyamanımıza yaptığımız yatırımları anlatarak, ilimizin ihtiyaçları ve yapılması gerekenlerin çözümü noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ dedi.