MSK Başkanı Aydın ve AK Parti Heyetinden Adıyaman İGC’ye ziyaret

MSK Başkanı Aydın ve AK Parti Heyetinden  Adıyaman İGC’ye ziyaret
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, ve Parti yönetiminden Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, ve Parti yönetiminden Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret.

 

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın’a, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve parti teşkilatı eşlik etti. 

 

Cemiyette gerçekleşen ziyarette TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Aydın Gazetecilerle sohbet edip Adıyaman’da yapımına başlanan ve yapımı devam eden projeler ile ilgili bilgi verdi.

 

AK Parti iktidarında, muhalefet partisinin hayal dahi edemeyeceği yatırımların ilimize geldiğini belirten Başkan Aydın, halka hizmet için gece, gündüz demeden Milletvekili arkadaşlarımız ve teşkilatımız ile sürekli sahadayız. Halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyip en hızlı şekilde de çözüme kavuşturma gayretindeyiz. Türkiye geneli yapılması planlanan projelerden Adıyaman’ın en yüksek payı alması için Ankara’da Bakanlıkların kapısını aşındırıyoruz diyen Başkan Aydın;  Sürekli halk ile iç içeyiz halktan asla kopmadık.  Asgari ücret, 3600 ek gösterge, işçi ve memur maaşlarındaki artış ve bunun gibi bir çok olumlu çalışmamız vatandaşımızı fazlası ile memnun etti.


Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ise; Sayın vekilimize ve Ak Parti heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İlimizin gelişmesi ve büyümesi için yapılan ve yapılacak olan tüm çalışmaları destekliyor ve takip ediyoruz.” dedi.

Yorum Yaz