Vali Varol´dan il özel idaresine ziyaret

Vali Varol´dan il özel idaresine ziyaret
Adıyaman Valisi Osman Varol, İl Özel İdaresini ziyaret ederek Özel İdarenin Adıyaman´da kırsal kesime yönelik yaptığı yatırımlar ile alt
Adıyaman Valisi Osman Varol, İl Özel İdaresini ziyaret ederek Özel İdarenin Adıyaman´da kırsal kesime yönelik yaptığı yatırımlar ile alt ve üst yapı çalışmaları hakkında brifing aldı.
İl Özel İdaresine gelişinde Vali Osman Varol´u Genel Sekreter Sami Işık, genel sekreter yardımcıları ve şube müdürleri karşıladı.
Karşılama sonrası Vali Varol, İl Özel İdaresinin yaşanan deprem sonrası kırsal alanda yürüttüğü çalışmalar, kurumun vizyonu, misyonu, hedefleri, yürütülen projeler, araç ve personel durumu hakkında Genel Sekreter Sami Işık´tan bilgiler aldı.
Kırsal kesimde yaşayan vatandaşlara hizmet odaklı kurumların başında İl Özel İdaresinin geldiğini kaydeden Vali Osman Varol, "Çalışma alanımızın büyük bir kısmını İl Özel İdaresi alıyor. Özel idarenin ortaya koyacağı performans, şehrimizin kırsal bölgelerinin kalkınmasına ve gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır. Bugün özel idaremizi ziyaret ederek, genel sekreterimizden aldığımız brifing ile kurumun kırsala yönelik yaptığı yatırım ve çalışmaları yakından görme fırsatı bulduk. Bundan sonra da hep birlikte köylerimizde yaşayan vatandaşlarımıza nitelikli hizmetleri sunmanın ve yapılacak hizmetlerin kalitesini daha da yükseltmenin gayreti içerisinde olacağız. Devletimizin sağladığı imkanlarla 2023 yılında da aynı gayret ve duyarlılıkla halkımıza en iyi hizmeti götürme anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.