Vatandaştan Başkana Destek, Sözcüye Tepki

Vatandaştan Başkana Destek, Sözcüye Tepki
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı karalama haberi yapan Sözcü Gazetesine Adıyamanlılardan tepki.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı karalama haberi yapan Sözcü Gazetesine Adıyamanlılardan tepki.

 

Hafta sonu tüm Ülkeyi etkisine alan yağmur, Adıyaman’da da olumsuz görüntülere neden oldu. Vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç; gece gündüz demeden yağmur altında görevinin başındaydı şemsiye bahanesi ile hizmete gölge düşürülmesinin düşündürücü olduğunu söyledi. İlimizde gerçekleşen her afette ilk olarak sahaya çıkan ve sahaya hâkim olup vatandaşlarla bire bir temas kurup iletişim içerisinde olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman halkının sorunlarını ile bire bir ilgilenmektedir. 

 

Ana muhalefet Partisine hizmet eden Sözcü Gazetesinin Savundukları Başkanı Afetlerde Tatil Yaparken, Bizim Başkanımız Yanımızda, bu tür ucuz haberler ile yıpratmaya çalışılması kendileri için talihsizliktir.

 

Adıyaman halkı her türlü sıkıntısında başkana gidiyorsa, sorunun çözümü için başkan sahaya iniyorsa ve hizmet resmediliyorsa sorun yok. Böyle bir yağış ile seller gidiyor birçok ilde can kayıpları da yaşanıyor ama eleştiri bazen maksadını aşıyor. 

 

Adıyamanlılar, memleketteki bütün olumsuzluklara karşı tek başına mücadele eden Belediye başkanını, sözcü gazetesinin ucuz haberlerine kurban etmeyecektir. 


Belediye başkanlığı döneminde pandemi, ekonomik kriz ve yüzyılın afetini yaşayan Dr. Süleyman KILINÇ malum seçim döneminin yaklaşmasıyla birlikte yaptığı ucuz ve ilkesiz haberlerle gündeme gelme çabasında olan sözcü gazetesinin hedefinde olmamalı.